Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


Програма "Збережи енергію!"
або "Споживаймо енергію розумно!"

Про РХМ
Новини РХМ
Програма "Збережи енергію"
Контакти РХМ

Посланням Президента України до Верховної Ради визначено, що проблематика енергозбереження має виключну актуальність. На виконання першочергових заходів з енергозбереження, визначених Постановою КМУ від 22 березня 2000 р. № 538 "Про заходи щодо стабілізації становища в паливно-енергетичному комплексі", п.47, в Україні було розгорнуто широкомасштабну кампанію, розроблену ВМГО "Республіканська Християнська молодь" спільно з Держкоменергозбереження, направлену на популяризацію енергозбереження у суспільному виробництві та серед населення, підвищення ефективності енерговикористання, впровадження сучасних енергозберігаючих засобів та технологій.

В жовтні 2000го року році КМУ розпочав загальнонаціональний проект "Національний тиждень енергозбереження". Всеукраїнське молодіжне громадське об'єднання "Республіканська Християнська молодь" в тому ж році розпочало реалізацію акції спрямованою на підтримку урядового проекту в молодіжному середовищі: "Молодь - за розумне використання енергії". З того часу стратегічний напрямок розвитку в державі щорічно пропагується в молодіжному середовищі. За час проведення акції зібрано колосальний досвід в сфері роботи з молоддю в цьому напрямку, видано 4 випуски книги "Збережи енергію" в котрих є дитячі вірші на тему енергозбереження, методичні поряди для старшої молоді щодо використання побутових приладів, науково-методична та пізнавальна інформація про вплив побутових факторів на навколишнє середовище. Акція не має аналогів в Україні до цього часу.

Акція привернула увагу Кабінету Міністрів України своєю актуальністю, доцільністю та відгуками фахівців в сфері енергозбереження - доручення КМУ №інд.28 від 31 січня 2001 року. Проведено соціологічне дослідження в молодіжному середовищі відносно зацікавленості населення. Це є свідченням набуття в даній сфері суспільного життя, певного досвіду. Результатом проведення стало виявлення невисокої освітченності молоді та високої зацікавленості молоді в галузі енергозбереження, результати були виставлені на сайті Національної мережі з енергозбереження як результат наукової роботи.

Сьогодні розпочато черговий етап нашої акції під назвою "Молодь та енергозбереження в Україні". Передбачається відвідати: Чернігівську, Черкаську, Київську, Одеську. Миколаївську області та АР Крим. Розроблено черговий випуск науково-пізнавальної молодіжної книги "Збережи енергію" з урахуванням всіх побажань молоді висловлених в ході роботи попередніх етапів акції.

Посилання

За підтримки Міністерства України сім'ї, молоді та спорту. • Історія Програми

 • Актуальність Програми

 • Оргкомітет

 • Атрибути Програми

 • Відгуки


 • © 2005-2019
  Портал "Молодість"
  Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
  Телефон: (044) 374-07-10
  E-mail: info@molod.kiev.ua