Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


ВМГО "Республіканська християнська молодь"


Про РХМ
Лідери РХМ
Програма "Збережи енергію"
Контакти РХМ

Новини РХМ01.10.2019

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Молоді патріоти - за збереження природи " з 18 квітня по 1 вересня 2019 р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю, патріотичними авторитетами та фахівцями з екологічних питань.

В ході роботи учасників, молодь відвідала Івано-Франківську станцію аерації, та наочно поспілкувалась і побачила важливість бережного ставлення до природних ресурсів у побуті. Молодь мала нагоду поспілкуватись з офіцером розвідки ЗСУ Мологилою Віталієм, щодо необхідності використання патріотичних чинників у вихованні підростаючого покоління. Учасники заходу отримали цікаву інформацію в Науковому Містечку при місцевому Університеті переглянувши "Шоу Тесли".

Кількість безпосередніх учасників склала 82 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано загалом охоплено понад 1800 осіб. Ми здивовані, але до нашого проекту долучається все більше жінок - понад 57% безпосередніх учасників.

Найактивніше приймали участь в тренінгах цього року представники Хмельницької та Одеської областей.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі в 2019 році виявились представники Рівненської, Сумської та Київської областей. Ланцюговою реакцією подовження заходів пройшло в різних регіонах України.

Результат заходу повністю виправдав очікування оргкомітету - частину цьогорічного тиражу нашої брошури "Збережи Енергію" забрали навіть у дитячі табори. Ряд учасників попередніх років почали провадити бізнес у сфері енергетики і охорони довкілля.

Представник нашої Київської міської організації - Ситник Олександр, як кадровий працівник Національно Поліції, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в повсякденному житті. Саме плеканням державних ресурсів, не псуванням громадського майна, бережним ставленням до громадських побутових вигод.

Важливим став той факт, що проблематика збереження довкілля, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь, і знаних особистостей. В ході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного патріотизму та варті природних багатств України.01.06.2018

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми "Молоді патріоти - за збереження природи" з 25 травня до 28 травня 20018р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід було проведено в Івано - Франківській області на туристичній базі "Карпатка".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

Новим та найцікавішим аспектом стало відвідання однієї з найбільших котелень Прикарпаття, котра працює на дровах, та музею енергозбереження "Нова Енергія" який є підрозділом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Молодь наочно мала можливість побачити як сучасно та цікаво можна берегти природу і при цьому комфортно облаштовувати свої домівки. Переконалась у важливості збереження природи, а завдяки представнику ЗСУ - Капітану, кадровому розвіднику Могилі Віталію Сергійовичу перейнялась та занурилась в патріотичні почуття та переконання. Цікаві розповіді про охорону держави від іноземного ворога та необхідність бути ощадливим в себе в середині України глибоко вплинули на молодь.

Наразі підготовлена молодь роз'їхалась по домам розповсюджувати патріотичну та природолюбну ідеологію своїм одноліткам та іншим людям у своєму середовищі.

Захід триває.

Програма "Молоді патріоти - за збереження природи" проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.10.05.2018

Анонс заходу "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Молоді патріоти - за збереження природи " з 25 травня до 28 травня 2018р. проведе ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Івано-франківській області на туристичній базі "Карпатка".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі. В роботі тренінгів приймуть участь такі фахівці в сфері енергозбереження та молоді:

- Довгуша Євген Олександрович - фахівець з ПАТ Укртрансгаз.

- Білявський Максим Леонідович - кандидат технічних наук, докторант, член Міжнародної асоціації нафтових інженерів (Сполучені штати Америки), автор більше 200 наукових публікацій та 20 винаходів, входить до складу редакційної ради журналу "Трубопровідний транспорт" (Україна).

- Бабієв Григорій Миколайович - академік нафтогазової академії України, академік академії будівництва, державний експерт з енергозбереження.

- Угриновський Ігор Зіновійович - Заступник директора Івано-Франківськ Теплокомуненерго та інші фахівці.

Результатами програми стане потужне обговорення, дискусія між фахівцями та молоддю, котра вже передбачає продовження роботи в цьому важливому напрямку. Розуміння спорідненості енергоощадності, екологічності та патріотизму дає новий поштовх в освітньо-виховній роботі з молодим поколінням.

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на спеціалізованому інтернет-сайті: www.molod.kiev.ua та інших ЗМІ.

Програма " Молоді патріоти - за збереження природи " проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.06.06.2017

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму" з 2 по 5 червня 2017 р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження.

Вході роботи учасників, молодь відвідала будівництво майбутньої електростанції на сонячних елементах, котре закладається в Хмельницькому районі, отримала цікаву інформацію про світові новинки в сфері енергозбереження. Мала нагоду поспілкуватись з архітектором Хмельницького району Русланом Петровичем Ільчишиним та відвідати профільне підприємство "Укрелектрокомплект". Відпрацьовано навики роботи з дитячими виховними закладами.

Кількість безпосередніх учасників склала 70 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано загалом охоплено понад 1770 осіб. Гендерний чинник дотримано.

Найактивніше приймали участь в тренінгах цього року представники Запорізької та Одеської області.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі традиційно виявились представники Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Це пов'язано з активним бажання зменшення в побуті затрат на комунальні послуги та бажанням втілити нові технології в життя, оскільки кілька представників ВМОРХ є працівниками шахт.

Результат перевершив очікування оргкомітету - цьогорічний тираж нашої книги, переробленої з урахуванням всіх побажань в попередні роки, забрали навіть у дитячі садки. Ряд учасників попередніх років започаткував бізнес у сфері енергетики. Автором останнього випуску книги став наш учасник, котрий став заступником директора Івано-Франківськтпелокомуненерго. Тож, ми допомогли йому обрати шлях до професії. Багато молоді звернулися до оргкомітету з проханням, щоб в наступних семінарах надавати більше інформації про донорські організації, котрі підтримають втілення самих технологій в конкретних населених пунктах. Мається на увазі, бажання молоді в своїх регіонах встановити в громадських містах сонячні батареї, котельні на альтернативному пальному та інші, конкретні дії для зменшення витрат природних ресурсів держави.

Представник нашої Київської міської організації - Ситник Олександр, як кадровий працівник Національно Поліції, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в повсякденному житті. Саме плеканням державних ресурсів, не псуванням громадського майна, бережним ставленням до громадських побутових вигод.

Важливим став той факт, що проблематика енергозбереження, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь і знаних особистостей. Вході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь. Повністю відсутня радянська зверхність до молоді. По нашим розрахункам, кожна гривня вкладена в цей захід з часом поверне державі, що найменше п'ять.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного енергозбереження.19.05.2017

Запрошення на всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

В черговий раз, громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму " з 2 червня до 5 червня 20017р. проведе ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі. В роботі тренінгів приймуть участь фахівці в сфері енергозбереження та молоді

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на цьому сайті.

Акцію проводить Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн".

Дана акція проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.01.08.2016

"Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму".

Після закінчення основного етапу програми наші заходи продовжилися в різних регіонах України. Ось в Одесі

 01.07.2016

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму " з 25 червня до 29 червня 2016р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження.

Вході роботи учасників, молодь долучилась до відкриття заправочних станцій для електромобілів в місті Хмельницький, отримала цікаву інформацію про світові новинки в сфері енергозбереження. Мала нагоду поспілкуватись з мером міста Хмельницький та відвідати профільне підприємство "Укрелектрокомплект".

Кількість безпосередніх учасників склала 95 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано охоплено понад 1815 осіб.

Найактивніше приймали участь в тренінгах представники Миколаївської та Львівської області.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі виявились представники Дніпропетровьської, Запорізької та Донецької областей. Це пов'язано з активним бажання зменшення в побуті затрат на комунальні послуги та бажанням втілити нові технології в життя.

Результат перевершив очікування оргкомітету - основним прохання молоді стало звернення до оргкомітету в наступних семінарах надати більше інформації про донорські організації, котрі підтримають втілення самих технологій в конкретних населених пунктах. Мається на увазі, бажання молоді в себе в регіонах встановити в громадських містах сонячні батареї, котельні на альтернативному пальному та інші, конкретні дії для зменшення витрат природних ресурсів держави.

Представник нашої організації в Запорізькій області - Дмитро Рубашко пообіцяв вирішити з Матвіївським комунальним підприємством питання щодо сертифікації та готовності прийняти таке обладнання. Буде надано повну прозору інформацію та доступу щодо його експлуатації і сервісу. Щоб стати прикладом та майданчиком для тестування такої діяльності всієї України.

Представник Хмельниччини - Віталій Могила, як кадровий військовий, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в тилу. Саме плеканням державних ресурсів. Військовим легше виконувати свої обов'язки, коли за спиною у них динамічно зростаюча держава.

Миколаївський керівник ВМОРХ - Красильщиков Єгор захопився створенням ОСББ, з метою втілення енергозберігаючих технологій в житлових будинках, котрі місцеві ЖЕКі не давали втілити. Хмельницькі колеги розповіли як це втілити вході тренінгу "Збережи енергію".

Цікавим став той факт, що проблематика енергозбереження, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь і знаних особистостей. Вході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь. Повністю відсутня радянська зверхність до молоді. По нашим розрахункам, кожна гривня вкладена в цей захід з часом поверне державі, що найменше п'ять.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного енергозбереження.10.06.2016

Запрошення на всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

В рамках програми "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму" з 25 червня до 28 червня 2016р. відбудеться ряд заходів передбачених в програмі: семінари, тренінги зустрічі між молодю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на цьому сайті.

Дана акція проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.10.07.2013

Завершились всеукраїнські тренінги "Енергозбереження як складова сучасного патріотизму"

В рамках програми"Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження як складова сучасного патріотизму" з 1 липня до 4го липня 20013р. відбулись ряд заходів передбачених в програмі: семінари, тренінги зустрічі між молодю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

  В роботі тренінгів приймали участь такі фахівці в сфері енергозбереження та молоді:
 • Гордєєв Анатолій Іванович - доктор технічних наук, доцент кафедри Технології машинобудування Хмельницького Національного Університету;
 • Сокольський Олександр Миколайович - директор ПП "Екотест, фахівець з промислової безпеки, екології та природокористування.
 • Данилюк Олександр Васильович - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
 • Білявський Максим Леонідович - кандидат технічних наук, докторант, член Міжнародної асоціації нафтових інженерів (Сполучені штати Америки), автор більше 200 наукових публікацій та 20 винаходів, входить до складу редакційної ради журналу "Трубопровідний транспорт" (Україна), "Исследования наукограда" (Російська Федерація).
 • Результатами програми стане потужне обговорення, дискусія між фахівцями та молоддю, котра вже передбачає продовження роботи в цьому важливому напрямку. Розуміння спорідненості енергоощадності та патріотизму дає новий поштовх в освітньо-виховній роботі з молодим поколінням.

  Один із найактивніших учасників, Голова Миколаївського обласного осередку Республіканської Християнської молоді Красильщиков Єгор - використовуючи отримані матеріали та знання став доповідачем на Міжнародному екологічному таборі молоді в Баку 8-13 липня 2013року.

  Тема доповіді "Енергозбереження: використання теплових насосів для опалення приватних осель"

  Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на спеціалізованому інтернет-сайті:www.molod.kiev.ua та інших ЗМІ.

  Програма "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження як складова сучасного патріотизму" проходить за підтримки Державної служби молоді та спорту України  10.06.2013

  Запрошення на всеукраїнські тренінги "Енергозбереження як складова сучасного патріотизму"

  в рамках програми "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження як складова сучасного патріотизму" з 1 липня до 4-го липня 2013р. відбудеться ряд заходів передбачених в програмі: семінари, тренінги зустрічі між молодю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

  Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

  Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на цьому сайті.

  Дана акція проходить за підтримки Державної служби молоді та спорту України.  05.07.2012

  Пройшла всеукраїнська акція "Молодь на варті енергобезпеки в Україні"

  В рамках програми "Всеукраїнська програма "Молодь на варті енергобезпеки в Україні" з 27 червня 30 червня 2012 відбулась всеукраїнська конференція та ряд зустрічей між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід було проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

  Мета програми - донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

   Учасниками акції стали такі фахівці в сфері енергозбереження:
 • Гордєєв Анатолій Іванович - доктор технічних наук, доцент кафедри Технології машинобудування Хмельницького Національного Університету;
 • Сокольський Олександр Миколайович - директор ПП "Екотест, фахівець з промислової безпеки, екології та природокористування.
 • Данилюк Олександр Васильович - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
 • Результатами акції стало потужне обговорення, дискусія між фахівцями та молоддю, котра вже передбачає продовження роботи в цьому важливому напрямку. Розуміння спорідненості енергоощадності та патріотизму дає новий поштовх в освітньо-виховній роботі з молодим поколінням.

  Дана програма проходить за підтримки Державної служби молоді та спорту України.  31.10.2011

  Пройшла всеукраїнська акція "Молодь на варті енергозбереження в Україні"

  Сучасний патріот, це передусім грамотна людина, котра поважає і цінує історію, та природні багатства своєї Батьківщини. Тож, ВМГО "Республіканська Християнська молодь", дбаючи про виховання у молоді поваги до історії України, бажаючи показати всі сильні сторони промислового та інтелектуального потенціалу нашої держави провели чергові заходи в цьому напрямку. Протягом 15-30 жовтня 2011 року в Україні пройшла освітньо виховна акція "Молодь на варті енергобезпеки в Україні". Акція започаткована ще в 2000 році має на меті доступною для звичайної молоді мовою донести важливість ощадливого використання енергоносіїв в побуті. В ході підготовки цьогорічного етапу акції було використано 10 річний досвід проведення її попередніх етапів, враховано побажання учасників з попередніх етапів та підготовлено черговий випуск пізнавальної книги "Збережи енергію". Акція проходила в Чернівецький, Київський та Хмельницький областях. Серед фахівців були Угриновський І.З. - заступник директора Прикарпаттяоблтеплокомуненерго, Зварич А.М. - викладач Хмельницького Національно Унівеситету, Андрущак В.І. - керівник Чернівціводоканал та інші представники практичної сфери використання природних надбань нашої держави. Вони розповіли молоді про методи та необхідність бути ощадливим в побуті, важливість впливу побутових приладів на здоров'я та екологію.

  Основні завдання програми:

 • Привернути увагу молоді до проблеми енергозбереження;
 • Донести до молоді України основну мету Послання Президента України до Верховної Ради, що стосується питання енергозбереження;
 • Виявлення шляхів співпраці між молодіжними громадськими організаціями та регіональними інспекціями з енергозбереження;
 • Розповсюдження агітаційних та інформаційних матеріалів в навчальних закладах;
 • Проведення лекцій та семінарів серед молоді на тему енергозбереження за участю провідних спеціалістів в даній галузі.
 • Підвищити почуття власної гідності та патріотизму у молоді


 • 26.06.2011

  Святкування Дня Молоді було особливим

  Цього року в Україні святкування Дня Молоді було особливим. Республіканська Християнська молодь спільно з давніми друзями: Українською лігою молодих підприємців, ВМГО "Молодіжний Колорит" та Українським молодіжним об'єднанням провели по всій території України акцію "Чисте місто". Тож дощ, котрий змусив мінімізувати наші заходи на Майдані Незалежності в Києві, для свідомих молодих людей не став завадою в черговий раз принести користь нашій Батьківщині!

  В Миколаївський області прибрано Спаську Косу.

    

  В Хмельницькому, Львові та Івано-Франківську прибрано місцеві парки.
  © 2005-2019
  Портал "Молодість"
  Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
  Телефон: (044) 374-07-10
  E-mail: info@molod.kiev.ua