Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


Новини за 2010 рік

02.08.2010

Молодь на варті енергобезпеки держави

ПРЕС-РЕЛІЗ

25-27 серпня 2010 року відбудеться черговий етап освітньо виховної акції "Молодь на варті енергобезпеки держави". Акція започаткована ще в 2000 році має на меті доступною для звичайної молоді мовою донести важливість ощадливого використання енергоносіїв в побуті. В ході підготовки цього етапу акції було використано 10-річний досвід проведення її попередніх етапів, враховано побажання учасників з попередніх етапів та підготовлено черговий випуск пізнавальної книги "Збережи енергію". Акція проходитиме на турбазі в селищі Старий Косів Івано-Франківської області. До участі запрошено фахівців Національного агентства з питань ефективного використання природних ресурсів України, регіональних представників інспекцій з енергозбереження та молодь котра цікавиться енергозбереженням і є соціально активною.

Основною метою є злам менталітету молодих громадян України по відношенню до недбайливого ставлення щодо енергетичних ресурсів країни. Викорінення старих та закладення нових паростків мислення молодої людини стосовно проблем енергозбереження.

Основні завдання програми (заходу):

 • Привернути увагу молоді до проблеми енергозбереження;
 • Донести до молоді України основну мету Послання Президента України до Верховної Ради, що стосується питання енергозбереження;
 • Пропаганда серед молоді розумного використання енергії.


 • 18.06.2010

  Молодь за чисте місто

  Практично щодня виходять на вулиці району в робочих рукавичках співробітники Житлово-комунальних господарств. В їх руках шкрябки, їх мета: знищити самовільно розклеєну поліграфію, що перетворює місто на суцільну дошку оголошень.

  Але слідом за ними на свій «дозор» виходять розклеювачі тих самих паперово-інформаційних продуктів, які вранці доводиться спостерігати у великому обсязі, від стін під'їздів і парапетів до стовпів і урн для сміття. «У кожного своя частка і свій шлях широкий: той будує, той руйнує.» Самовільне розміщення листівок порушує закони і правила (в даному випадку Закон України «Про благоустрій населених пунктів» і Правила благоустрою міста).

  18 червня 2010 року в Деснянскому районі була проведена «Молодь за чисте місто».

  Ініціатором акції була Всеукраїнська громадська молодіжна організація «Республіканська христіянська молодь». При сприянні Управління контролю за благоустрієм Деснянського району м. Києва та Комунального підприємства КП «Дирекція» в Деснянському районі м. Києва, були очищені багато стовпів, стін житлових будинків від самовільно розклеєнних оголошень, і спільно із службою по контролю за благоустроєм Деснянського району плануються проведення заходів щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності, що зробить район не лише набагато чистіше і привабливіше але і поповнить районний бюджет.
  © 2005-2019
  Портал "Молодість"
  Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
  Телефон: (044) 374-07-10
  E-mail: info@molod.kiev.ua