Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


Новини за 2009 рік

24.08.2009

День Незалежності України! День прапора!

В ході святкування Дня Незалежності України РХМ прийняв саму активну участь. Члени Вишгородської міської організації проносили найбільший прапор нашої держави Хрещатиком та розповсюджували наші інформаційні листівки серед киян і гостей столиці.

  


01.07.2009

Таборування 2009 перевершило сподівання РХМ-івців!!

Цього року було підведено підсумки нашої багаторічної праці для посилення енергетичної безпеки нашої Батьківщини. Не зважаючи на кризові явища в суспільстві, участь в Таборуваннях взяли представники 17 областей України. Захід проходив 28-30 червня на турбазі "Лісова Казка" в с.Логвин, на Київщині. Вході акції було проведено ХІІІ з'їзд РХМ, проведено інвентаризацію членів, зроблено аналіз документозабезпечення регіональних структур, обговорено програму діяльності організації на 2010 рік та опрацьовано звіт керівних органів РХМ.

Незважаючи на щільний графік роботи, РХМівці, як звичайні молоді люди радо вітали один одного після довгої перерви. Наша активність була задоволене повністю: відвідали Фастівський краєзнавчий музей, побували на виставці Марії Приймаченко, мали пізнавальну екскурсію в чудовому парку м. Біла Церква - Олександрія ввечері палили ватру на березі Росі. Ми ще більше зблизились та стали надійною командою в розбудові нашої держави.

Тож Центральний Провід ВМГО "Республіканська Християнська молодь" бажає всім учасникам наснаги, продуктивного використання отриманих знань в нелегкій роботі відбору та вихованні достойного підростаючого покоління молоді в наших лавах. Ми намагались зробити проведений з нами час цікавим та корисним.


© 2005-2019
Портал "Молодість"
Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
Телефон: (044) 374-07-10
E-mail: info@molod.kiev.ua