Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


Новини за 2008 рік

Гарячі новини з робочих полів!!

09.09.2008

Вході проведення акції вже відвідано Черкаську, Київську та Чернігівську області.

Вході проведення акції в Черкаській області 25-29 серпня, було відвідано Жашківський район. Де протягом 2-х днів проводилась освітньо-виховна робота щодо дбайливого ставлення дітей та молоді до природних ресурсів держави. Наші фахівці навчали молоде покоління правильному користуванню побутовими приладами та їх грамотному підбору. Основним складом стали учні ПТУ №38, учні ряду районних шкіл та студенти з Черкаської, Вінницької та Київської областей.

Цікавим є той факт, що най більшу зацікавленість викликала акція серед учнів шкіл старших класів. Оскільки в школах практично не ведеться навчання учнів щодо правильного використання в побуті енергозберігаючих навичок. Також у школярів відсутня інформація для подальшого вступу в технічні ВУЗи. Зважаючи на особливості району та 8-річний досвід в проведенні акції, молоді були надані додаткові матеріали щодо зменшення витрат пального в автомобілях та мотоциклах, шляхом їх відповідного налагодження, надано поради щодо утеплення домівок та шкіл, просто, правильно використовуючи їх структурні особливості та грамотно підбираючи колір фарби тощо. Юнаків цікавили досвід своїх колег з інших областей та перспективи майбутнього цієї галузі, оскільки багатьом вона виявилась цікавою щодо майбутнього фаху. Висловлено побажання надавати більше подібних акцій в сільських школах, оскільки там є брак підручників та інформації щодо технічних побутових новинок навіть серед вчителів.

Варто зазначити, що все більше молодих людей навіть в сільській місцевості отримує доступ до мережі Інтернет і це дає можливість отримувати інформацію котру в школі вже не можуть відповідно опрацювати для правильного засвоєння. А молодим людям цікаво її сприйняти, саме від однолітків, тож мусимо продовжувати працювати!

В перші дні навчального року (1-3 вересня) ми навідались до школярів м.Біла Церква, Київської області. Яким же було наше здивування, коли учні самі нам почали надавати інформацію про побутові хитрощі економії енергії. Тож, можемо впевнено сказати, що минулорічні заходи нашої програми пройшли недаремно, в цьому місті ми виконали свою місію - нам вдалось маленьким громадянам України привити акуратність та бережливість до природних багатств Батьківщини.

Оргкомітет акції "Молодь та енергозбереження в Україні" прийняв рішення провести навчання не тільки школярів та молоді, а й самих майбутніх вчителів. Протягом 4-7 вересня ми працювали з студентами Ніжинського Державного Університету ім. Гоголяв Чернігівський області. Майбутні педагоги виказали надію на більш плідну співпрацю, оскільки 3 дні на рік, вважають досить обмеженим періодом, для такого своєрідного матеріалу. Однак визнали його необхідність для дитячої освіти.

Коротенький фоторепортаж:

25-29 серпня - Черкаська область     01-03 вересня - Київська область     04-07 вересня - Чернігівська область
       

26.08.2008

Вході проведення акції вже відвідано Одеську, Миколаївську області та АР Крим.

Вже підведено перші результати:

   В одеситів найбільшу зацікавленість викликали питання щодо вступу до Вузів за спеціальністю енергоменеджменту, адже до цього часу не існує жодної офіційної для молоді літератури з енергозбереження. Наші брошури викликали просто ажіотаж. Навіть коли агітатори розповсюджували їх в парках відпочинку. Абітурієнти тільки з наших видань мають хоч якесь уявлення щодо специфічної сфери діяльності.

   Миколаївська молодь підійшла до опрацювання більш офіційно, в ході роботи семінарів основними питаннями були:

  1. Де отримати інформацію щодо норм побутового забезпечення нас послугами ЖЕКів. (Пояснення авт. "Якщо в домашніх батареях температура води нижче норми, чому наші батьки мають за неї платити?")
  2. Які дії маємо зробити щоб у наших школах в зимку було тепло і ми мали можливість на уроках бути без верхнього одягу?
  3. Якщо сфера енергозбереження порівняно нова, то мабуть перспективна для майбутніх фахівців. Де і як можна про це дізнатись більше?
  4. Нарешті виникли у школярів питання щодо небезпеки для здоров'я людей більшості побутових приладів при їх неправильному використанні.
  5. Дитячі питання: що ми можемо зробити щоб врятувати життя тваринками і менше вирубали лісу? Тощо

   Кримчани стали одними з найоригінальніших. Провели агітаційну роботу з молоддю біля Парламенту Автономної Республіки, та в актових залах таборів відпочинку.

Коротенький фоторепортаж:

18-19 серпня - Одеська область     20-21 серпня - Миколаївська область     22-24 серпня - АР Крим
       

10.06.2008

Цього року заплановано провести заходи в Чернігівський, Черкаській, Київський, Одеський, Миколаївський областях та АР Крим. Заходи будуть проходити в обласних центрах на базі місцевих ВУЗів за таким графіком:

  • 18-21 серпня - Миколаївська та Одеська області
  • 22-24 серпня - АР Крим
  • 25-29 серпня - Черкаська область
  • 1-3 вересня - Київська область
  • 4-7 вересня - Чернігівська область

Сьогодні вже здано в друк оновлений варіант науково-пізнавальної книги "Збережи енергію", інформаційного звернення до молоді та календ ариків з нагадуванням.


© 2005-2019
Портал "Молодість"
Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
Телефон: (044) 374-07-10
E-mail: info@molod.kiev.ua